Nasi dietetycy

Dietetyk mgr inż. Aleksandra Bąk
Swoje wykształcenie zdobyłam na Zachodniopomorskim Uniwersytetecie Technologicznym (Żywienie Człowieka) oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych). Natomiast to maleńka kropla w morzu informacji, jakie dietetyk powinien posiadać. Największą wiedzę przyniosła mi praca z pacjentem, którą wykonuję od 5 lat. Czerpię z niej ogromną satysfakcję.
Staram się być „na bieżąco” z wszelkimi nowinkami i trendami w świecie dietetyki dlatego regularnie uczestniczę w wielu konferencjach naukowych, a także w warsztatach doszkalających. Ostatnio pochłaniają mnie aspekty psychologiczne mojej pracy, a więc psychodietetyka. Zawsze stawiam na dobrą partnerską relację we współpracy z moimi pacjentami. Staram się wydobyć z każdego, jego wewnętrzną motywację i odpowiednio stymulować ją podczas całej kuracji dietetycznej. Moją misją jest zmiana nawyków żywieniowych w polskich domach, zmniejszanie epidemii otyłości i chorób dietozależnych. Zawsze powtarzam, że jakość naszej diety dziś, to nasze zdrowie jutro.

 

 

Dietetyk mgr Anna Podgórska-Seroka
Jestem magistrem dietetyki po Uniwersytecie Medycznym w Warszawie oraz psychodietetykiem po Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Zajmuję się przede wszystkim redukcją masy ciała oraz żywieniem w chorobach dietozależnych. Swoją wiedzę stale pogłębiam bywając na różnych ciekawych kongresach i konferencjach przede wszystkim z zakresu dietetyki klinicznej. Ostatnio uczestniczyłam także w szkoleniu Akademii Dietetyki Sportowej na temat roli odżywiania w budowaniu masy mięśniowej. Dieta to inaczej styl życia, a „na dłuższą metę” to takie być albo nie być. Pomagam więc nie tylko w marzeniach o szczupłej sylwetce, ale przede wszystkim w zadbaniu o szeroko pojęte zdrowie. Pasję do dietetyki łączę z pasją do gotowania i eksperymentowania w kuchni co zaowocowało blogiem z ciekawymi poradami i przepisami. Prywatnie jestem żoną, która wciąż stara się przemycać fajne i zdrowe przepisy do diety kochanego męża, a z ciekawostek – jestem współzałożycielem fundacji prozwierzęcej. Serdecznie zapraszam na konsultacje.

 

 

Dietetyk mgr Nannette Sierant
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Swoją praktykę zdobywałam w jednej z największych firm dietetycznych w Polsce oraz na licznych praktykach klinicznych na oddziałach szpitalnych.
Dietetyka stała się dla mnie sposobem na życie. Dzięki niej zaczęłam wprowadzać nowe, ciekawsze smaki do mojej codziennej kuchni. Doceniłam świeżość i różnorodność zdrowego jedzenia. Poznałam również znaczenie odpowiedniego sposobu żywienia w osiągnięciu równowagi ciała jak i ducha.
Podczas pierwszego spotkania w gabinecie przeprowadzam dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy oraz niezbędne pomiary składu ciała. Pozwala mi to na odpowiednią indywidualizację jadłospisu zarówno w aspekcie założonych celów wizualnych, zdrowotnych, ale także dostosowanie go do preferencji smakowych i trybu życia pacjenta. Staram się, aby nowy sposób żywienia był dla niego optymalny nie tylko na czas trwania kuracji, ale także stał się naturalny na długo po jej zakończeniu. Podczas całego procesu wprowadzania zmian dbam o zdrowie i motywację pacjenta, tak aby poświęcony czas zaowocował jak najlepszymi efektami. Serdecznie zapraszam do współpracy.