Czy smaczny oraz przede wszystkim wartościowy posiłek, może być gotowy w kilkanaście minut? Jak najbardziej tak. Dania Babci Zosi takie właśnie są. Co to takiego? Są to różne mieszanki owocowe lub też warzywne na bazie kasz oraz makaronów, placki, zupy i kaszotta, które przygotujemy w bardzo szybki oraz łatwy sposób.

Propozycja dla każdego z nas

Dania Babci Zosi są jedną z linii, która produkowana jest przez firmę Sys Blanka Sysiak. Działa ona na rynku już od roku 1990. Dania Babci Zosi powstały z samej potrzeby połączenia przepisów tradycyjnych babcinej kuchni, bez sztucznych dodatków i chemii, z bardzo aktywnym stylem życia. Dania Babci Zosi powstają jedynie ze składników pochodzenia naturalnego. Jednocześnie są one bardzo proste oraz szybkie w przygotowaniu. Wszelkie posiłki w swoim składzie mają jedynie produkty roślinne. Mogą zatem być elementem diety wegetariańskiej oraz wegańskiej.

Dania Babci Zosi są propozycją w zasadzie dla każdego z nas, kto wybiera w sposób świadomy spożywcze produkty, chce się zdrowo odżywiać oraz przede wszystkim tęskni za kuchnią babciną, która jak wiadomo dla większości osób. jest synonimem bardzo dobrego smaku, bezpieczeństwa oraz samej sytości.

Domowa zupa

Zupy z linii – Dania Babci Zosi to tak naprawdę kilkanaście przeróżnych produktów. W ofercie znajdziemy bardzo popularną pomidorową z ryżem, ale także jarzynowa z cukinią i dynią. Zupki te są naturalnymi mieszankami kasz, suszonych warzyw, jak i przypraw. Zawartość opakowania wsypujemy do wody i gotujemy przez około dwadzieścia minut, aby móc uzyskać litr bardzo domowej oraz sycącej zupki.

Zupy od Babci Zosi są zupami na każdą porę roku. Nie musimy czekać wcale na kolejne święta, aby się delektować czerwonym barszczem, który jest prawdziwym królem wśród świątecznych zup. Sekretem naprawdę bardzo dobrej zupy są buraki – lekko słodkie, soczyste. Takie są właśnie buraki, które można znaleźć w czerwonym barszczu Babci Zosi. Za sprawą suszenia odparowano z nich wodę, którą odzyskują bardzo szybko podczas gotowania.